MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 7832143
nr 783 2143
Matbord
+ 5 st. stolar, design Alvar Aalto
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 18:31:53
100 kr
400 kr
600 kr
700 kr
700 kr